Шановні мешканці!

Сімейними лікарями з 1 квітня 2019 року проводиться виписка “доступних ліків” за електронним рецептом.

По великому м.Селидове відпуск лікарських засобів за електронними рецептами буде здійснюватися після завершення встановлення відповідної програми в аптечних закладах. Виписані електронні рецепти дійсні протягом 30 діб. Отримати ліки за електронним рецептом можна буде в будь-якій аптеці, яка має договір з НСЗУ на участь у програмі, — незалежно від місця проживання або прописки пацієнта.

Щоб отримати “доступні ліки” за е-рецептом необхідно:

  • Звернутись до свого сімейного лікаря чи терапевта, який випише вам е-рецепт на необхідний препарат. На ваш мобільний телефон надійде повідомлення з кодом рецепту. Якщо ви не маєте телефону, лікар роздрукує вам код.
  • Завітати до аптеки, що бере участь у програмі і має на дверях наліпку “Тут є доступні ліки за електронним рецептом”, назвати аптекарю код вашого рецепту, щоб отримати ваш препарат безкоштовно або з незначною доплатою.

Програма “Доступні ліки” була запроваджена Урядом у квітні 2017 року. На даний час за цією програмою можна отримати 258 препаратів від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми, 64 з них безкоштовними.

Доступні ліки

За посиланнями нижче Ви знайдете корисну інформацію щодо:

  • електронних карт місць надання первинної медико-санітарної допомоги

https://nszu.gov.ua/gromadyanam/elektronna-karta-misc-nadannya-pmd

  • електронних карт аптек-учасників Урядової програми реімбурсації «Доступні ліки»

https://nszu.gov.ua/ogoloshennya-pro-ukladennya-dogovoriv/dostupni-liky/apteki-uchasniki-uryadovoyi-programi-reimbursaciyi-dostupni

  • статистику виписування та відпуску електронних рецептів

https://nszu.gov.ua/ogoloshennya-pro-ukladennya-dogovoriv/dostupni-liky/elektronni-recepti-vipisuvannya-ta-vidpusk