Мобільні бригади медиків вакцинують військових та інтернатні заклади від COVID-19

 
21 Переглянуто

Вакцинація проти COVID-19 наразі є пріоритетним питанням роботи всіх медиків країни, в тому числі й медиків Центру ПМСД Селидівської міської ради.

Нещодавно, в рамках першого етапу вакцинації, мобільна бригада Центру ПМСД  провела щеплення вакциною Сovishield, від виробника AstraZeneca, військовим механізованій бригаді Збройних Сил України та військовослужбовцям окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха. Загалом було вакциновано 310 осіб.

20 квітня мобільна бригада Центру ПМСД Селидівської міської ради з вакцинації розпочала щеплення від COVID-19 в Камишівському психоневрологічному інтернаті, де було вакциновано 96 працівників та мешканців інтернатного закладу вакциною  Comirnaty виробництва Pfizer -BioNTech. Наразі всі вакциновані мешканці та працівники почувають себе добре.

Сьогодні, 21 квітня,  вакцинування у цьому закладі продовжуватиметься.

Зазначимо, що кожен з працівників мобільних бригад пройшов спеціальні навчання для роботи саме з тією вакциною, якою вони працюють.

Загалом в 10 інтернатних закладах системи соціального захисту населення  області, мобільними бригадами медиків, найближчим часом планується вакцинувати понад 1100 осіб. Адже, люди похилого віку та особи з інвалідністю перебувають у групі найбільшого ризику щодо коронавірусної хвороби.