Вакцинація проти COVID-19 осіб 60+

 
29 Переглянуто

Сьогодні в пунктах щеплень амбулаторій Центру ПМСД Селидівської міської ради розпочато вакинацію від COVID-19 людей віком 60+.

За 28 квітня медики Центру вакцинували 147 осіб (140 вакциною AstraZeneca-SKBio й 7 китайською вакциною CoronaVac) . Усі щеплення проводилися згідно правил: огляд лікаря, підписання інформованої згоди, безпосередньо саме щеплення й півгодинний нагляд за кожним, хто отримав щеплення.

Нагадуємо, що наразі щеплення проводиться особам вікової групи 60 + вакциною корейського виробника AstraZeneca-SKBio. Цією вакциною щеплюємо людей віком 60+, а також тих, хто повинен отримати другу дозу вже у травні.

Наголошуємо, що ті, хто отримав перше щеплення індійською вакциною AstraZeneca/Covishield можуть отримати друге щеплення корейською AstraZeneca-SKBio, адже ці дві вакцини є ідентичними та взаємозамінними.

Нагадуємо, що разом з населенням 60+ зараз вакцинуються й люди з 1-го та 2-го етапів (медики, військовослужбовці, мешканці та працівники інтернатних закладів, соціальні працівники, вчителі ЗНО, священослужителі, прикордонники та працівники ДСНС).

Якщо Ви бажаєте бути вакцинованим від COVID-19, будь ласка, зверніться за телефоном контакт-центру Центру ПМСД для запису на вакцинацію (099 728 70 20) або проконсультуйтеся з цього питання у свого сімейного лікаря.

Зробіть правильний вибір для свого здоров’я! Обирайте вакцинацію!