Захворюваність на COVID-19 в Селидівській громаді безжально росте

 
27 Переглянуто

Захворюваність на COVID-19 в Селидівській громаді росте

Ситуація з захворюваністю становиться більш напруженою як у всій країні, так і в нашому регіоні, громаді. Кількість нових випадків б’є всі рекорди попередніх хвиль, коронавірус поширюється дуже швидко, не шкодує ані людей з хронічними захворюваннями, ані людей похилого віку, ані молодь та дітей.

ЗА ТИЖДЕНЬ (З 29 ВЕРЕСНЯ ПО 5 ЖОВТНЯ) лікарі сімейних амбулаторій Центру первинної допомоги Селидівської міської ради ЗАФІКСУВАЛИ 244 НОВИХ ВИПАДКА COVID-19 ( з них 204 мешканців Селидівської ТГ).

Станом на 05 жовтня 2021р по даним амбулаторій Центру первинної допомоги Селидівської міської ради, з початку 2021 року, виявлено 1650 хворих на COVID-19:

Селидівська ТГ — 1341;

Курахівська ТГ (м.Гірник, смт.Курахівка, с.Гостре) — 309.

Наразі 486 осіб, хворих на COVID-19, знаходяться на амбулаторному лікуванні!

З 01.01.2021 року лікарями сімейних амбулаторій зареєстровано 899 пневмоній, станом на 5 жовтня – 68 осіб знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Всі хворі, що потрапляють до реанімацій через коронавірусну хворобу – не ваакциновані! Це ще один привід подумати про свій захист та негайно вакцинуватися проти COVID-19!

НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЄМО ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ПРАВИЛ:

    • Надягати захисні маски та дотримуйтеся фізичної дистанції у місцях скупчення людей
    • Мити руки та використовувати спиртовмісні антисептики для дезінфекції рук
    • Вакцинуйтеся від COVID-19 в пунктах щеплень сімейних амбулаторій

Будь ласка, утримуйтеся від відвідування місць скупчення людей (кафе, торгівельно-розважальні майданчики тощо), адже саме там найвірогідніше можна підхопити інфекцію. А головне , памятайте, у ваших руках захист від COVID-19. Вакцинуйтеся, щоб не потім не пожалкувати про неправильно зроблений вибір.

Вакцинуйтеся від COVID-19, адже це єдиний наш із вами порятунок!

Це швидко, просто та безпечно, а головне – краще, ніж дороговартісне лікування та реабілітація після перенесенного коронавірусу.

З початку вакцинальної кампанії (березень 2021 р.) проти COVID-19, медиками Центру первинної допомоги Селидівської міської ради проведено 20 797 щеплень.

Вакцинація проводиться усім повнолітнім особам, НЕЗАЛЕЖНО ВІД НАЯВНОСТІ укладеної декларації з сімейним лікарем.

Зверніть увагу! Отримати щеплення Ви можете щоденно в сімейних амбулаторіях у певні години роботи, уточнити які Ви можете за телефоном контакт-центру 099 728 70 20. А також у вихідні працює Центр масової вакцинації проти COVID-19 у будівлі Селидівського виконкому за адресою вул.К.Маркса, 8, каб.№7 з 9.00 до 12.00.

На момент щеплення, для внесення даних про вакцинацію, при собі потрібно мати паспорт, ІНН, закордонний паспорт (за наявності) та телефон (для незадекларованих осіб).

Всі особи, які пройшли повний курс вакцинації ( отримали 2 дози) та мають потребу виїхати за кордон можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію на реєстратурі амбулаторії.

Не забувайте, що інтервали між вакцинами різного виробника також відрізняються. Слідкуйте за Вашим інтервалом, щоб не пропустити друге щеплення.

Нагадуємо інтервали між введенням першої та другої дози вакцин:

CoronaVac 14-28 днів

Comirnaty 21 день

Moderna 28 днів

AstraZeneca 4-12тижнів.

Тільки спільними зусиллями ми можемо уникнути локдауну та багатьох неприємностей, які несе з собою COVID-19.

Вакцинуйтеся, дотримуйтеся карантинних правил безпеки й не хворійте!

Олена МАРЧЕНКО

Директор Центру ПМСД Селидівської міської ради.