COVID-19. Новини, захворюваність, вакцинація та поради

 
19 Переглянуто

Станом на 27 квітня, по даним амбулаторій Центру ПМСД Селидівської міської ради з початку карантину зареєстровано 1196 підтверджених випадків захворювань на COVID-19 (Селидівська ТГ – 990, Курахівська ТГ — 206), з них:

  • 760 людей одужало
  • 210 знаходяться на амбулаторному лікуванні
  • 46 летальних випадків з підтвердженим COVID-19.

З 01.01.2021 року — виявлено хворих -751 осіб:

  • Селидівська ТГ — 623;
  • Курахівська ТГ (м.Гірник та смт.Курахівка) — 128.

З початку року зареєстровано 674 пневмонії, станом на 27 квітня – 148 осіб знаходяться на амбулаторному лікуванні.
Нагадуємо, що карантин не закінчився. Карантинні заходи та правила продовжують діяти!

Попереду нас очікують травневі свята. Багато хто збирається відвідувати церкви, великими компаніями виїжджати на пікніки та відпочинок.

Зважаючи на постійне зростання захворюваності населення на COVID-19, переконливо просимо :

  • Утримуйтеся від відвідувань масових заходів у свята, надайте перевагу тихому, невеличкому колу сім’ї
  • Дистанційно вітайте друзів та рідних зі святами (у телефонному режимі, електронною поштою, за допомогою інтернет-ресурсів, тощо)
  • У громадських місцях (церкви, кінотеатри, кафе та інше) носіть захисні маски, які закривають ніс та рот, дотримуйтеся фізичної дистанції у 1.5 метри, а ще краще — обмежте, або виключте ваше перебування у подібних місцях
  • Мийте руки та використовуйте спиртовмісні антисептики якомога частіше.

Декілька днів «відмінного відпочинку» не варті довготривалого лікування, реабілітації, а тим паче вашого життя, або життя ваших близьких!

Нагадуємо, що триває 2-й етап вакцинації від COVID-19!

З початку вакцинальної кампанії проти COVID-19, медиками Центру ПМСД Селидівської міської ради вакциновано – 610 осіб вакциною Astrazeneca/Covishield а 504 особи вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech ( людей похилого віку, які перебувають в інтернатах та працівників інтернатів).

Нагадуємо, що на залишкові дози вакцини виробництва Pfizer-BioNTech (Comirnaty) можуть претендувати лише особи, які належать до першого та другого етапу вакцинації від COVID-19.

Зверніть увагу! Записатися на вакцинацію ви можете ВЖЕ ЗАРАЗ, а отримати щеплення від COVID-19 ви зможете тоді, коли розпочнеться етап, до якого ви належите (медичні працівники проінформують Вас).

28-30 квітня в пунктах щеплень сімейних амбулаторій Центру ПМСД Селидівської міської проводитимуться щеплення від COVID-19 вакциною AstraZeneca-SKBio (виробництва Кореї) людей віком 60 +.

Запрошуємо всіх, хто хоче отримати безкоштовне щеплення від COVID-19 для запису у чергу згідно етапів вакцинації в Україні.
Для того, щоб отримати щеплення, або інформацію про вакцинацію – зателефонуйте Вашому сімейному лікарю або до нашого контакт-центру за телефоном 099 728 70 20.

Олена Марченко
Директор Центру ПМСД Селидівської міської ради.