Користування сервісом Мій МедКабінет у період спалаху COVID-19

 
44 Переглянуто

Шановні клієнти!

Ми дуже раді та вдячні багатьом тим, хто опанував сервіс Мій Медкабінет (https://mymedcabinet.com.ua/) для зручного та швидкого самостійного запису на прийом до лікарів нашого Центру. Ви молодці!

Але сьогодення та карантинні заходи диктують нам свої правила, яких ми повинні дотримуватись аби убезпечити вас від небезпеки.

Тому, ми повинні просити вас, поки діє карантин та неподолана пандемія COVID-19, записуватися на прийом до лікарів через сервіс Мій Медкабінет лише у випадку, якщо ви, або людина, яку ви записуєте на прийом не маєте симптомів ГРВІ (температура нежить закладений ніс біль у горлі кашель тощо).

Тобто, ви можете записуватися самостійно через Мій МедКабінет, якщо мета вашого візиту не є скаргами на вищевикладені симптоми, а наприклад: консультація отримання довідки чи направлення хвороба не респіраторного походження вакцинація профілактичний огляд тощо.

Тих, хто має симптоми ГРВІ, ми переконливо просимо записуватися телефоном за номером нашого контакт-центру 099 728 70 20 для правильного спрямування вас на прийом.
Сподіваємося на порозуміння та сумлінність наших клієнтів!