Участь у партнерському онлайн курсі «Кращі практики управління медичним закладом»

 
17 Переглянуто

Завершено ще один гарний досвід участі нашого Центру у чудовому Партнерському курсі Академії НСЗУ та Проекту USAID «Підтримка реформ охорони здоров’я» — Кращі практики управління медичним закладом.

Цього разу, майже рік, ми в ролі наставників команд-учасниць медичних закладів первинної, вторинної та спеціалізованої медичної допомоги Донецької області, брали участь у навчальному онлайн курсі, супроводжуючи команди на їх шляху опанування нових знань, впровадження нових, якісних практик надання медичної допомоги, сервісу, комунікації, фінансового планування тощо.

Зі своєї сторони хочемо подякувати усім командам учасників медичних закладів за їх наполегливе, старанне, відповідальне й прекрасне навчання, виконання усіх вправ та ключових завдань, зворотній зв’язок та комунікацію із командою наших наставників.

Окрема подяка працівникам нашого Центру, які виступали у ролі менторів, а саме : Ксенія Салікова, Євгеній Шевелєв, Інна Копитько , Яна Кочкарьова, Марія Глущук. Щиро дякуємо за вашу роботу та активну участь, підтримку та супровід учасників, допомогу у перевірці та скеруванні у виконанні досить складних завдань.

 Й, звісно, не можемо не подякувати організаторам цього курсу, завдяки яким ми мали змогу спробувати себе у новому амплуа, допомогти стати кращими багатьом закладам охорони здоров’я, поділитися нашими напрацюваннями, знаннями, які ми отримали раніше. Дякуємо за неоціненний досвід та сподіваємося на подальшу спільну роботу у нових проектах. До нових зустрічей!

Участь у партнерському онлайн курсі "Кращі практики управління медичним закладом"