З Днем захисту дітей!

 
18 Переглянуто

Сьогодні, у День захисту дітей від імені нашого Центру та директора, Олени Марченко, лікарі сімейних амбулаторій вітають дітей, що потрапили сьогодні на прийом зі святом та дарують невеличкі презенти.

Не дивлячись на похмурий, дощовий день хотілося привітати діток та привнести трохи радості та яскравих кольорів до їх настрою, допомогти бути не тільки фізично  а й емоційно здоровими.
Сподіваємося, дітям та їх батькам приємно отримати більше уваги та піклування у цей день.

Діти — квіти нашого життя, наше майбутнє і наше сьогодення. Хіба можна уявити собі життя без Петриків і Ганночок, без їхніх тисячних чому? На душі стає радісно від дитячого сміху. Діти — продовження нас. І так хочеться, щоб їхнє дитинство було безтурботним, спокійним і мирним.
Сьогодні чудове свято — День захисту дітей!


Ми щиро вітаємо всіх дітей, бажаємо їм величезного щастя, міцного здоров’я, веселого життя. Нехай Господь завжди береже їх від бід і зла. Дай Бог всім дітям планети веселкового дитинства, безхмарного неба над головою.
Але, у цей день ми вітаємо й усіх батьків, адже разом з дитячим святом відзначається й Всесвітній день батьків. Тому, бажаємо всім батькам здоров’я, сил, терпіння та великих можливостей для здійснення свого найголовнішого покликання, батьківства. Адже не дарма говорять — «Щасливі батьки — щасливі й діти!»