Заняття «Школи пацієнта» тривають!

 
81 Переглянуто

В сімейних амбулаторіях нашого Центру тривають заняття “Шкіл пацієнта”.


Цей рік почався з високих показників захворюваності населення, зокрема дітей, на гострі інфекції верхніх дихальних шляхів(ГІВДШ), гострі респіраторні вірусні інфекції(ГРВІ) та пневмонії, тому ця актуальна тема стала приводом для занять “Школи пацієнта” в амбулаторіях №4 (м.Гірник), №5 (смт.Курахівка), та №6 (м.Українськ).

На “Школах пацієнта” Медичні працівники описали присутнім основні ознаки, симптоми цьогорічного протікання захворювань (зокрема вірусної пневмонії), з яким стикнулися лікарі, нагадали про важливість вакцинації від грипу, як основного способу профілактики та його ускладнень. Було неодноразово наголошена порада про відмову самолікування та обов’язкове звернення до свого сімейного лікаря при найменших ознаках захворювання.

Учасниками було отримано інформаційні пам’ятки на тему грипу та ГРВІ, правил дотримання особистої гігієни та уникнення ситуацій, де і як можна підчепити захворювання.

Якщо Вам було б цікаво прийняти участь у різноманітних заняттях “Школи пацієнта” — зверніться до свого сімейного лікаря, або лікаря-педіатра, який надасть Вам інформацію щодо наступних дат проведення подібних заходів.