Місце для роботи запитувачів з інформацією

Місце для роботи запитувачів – приймальня КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» за адресою м.Селидове,вул.Центральна, 108 (другий поверх, кабінет №21), тел. 099-728-70-60.

Запити на публічну інформацію

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ:

Одним із шляхів забезпечення доступу до публічної інформації є надання інформації за запитами. На виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації”, з метою забезпечення реалізації конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію, повідомляємо, що надання публічної інформації КНП «ЦПМСД Селидівської міської ради» здійснюється у відповідь на інформаційний запит. Згідно із законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень. Запит на інформацію — це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

ПОРЯДОК СКЛАДАННЯ:

Кожна особа має право звернутися до КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» (далі КНП «ЦПМСД Селидівської міської ради») із запитом на отримання публічної інформації незалежно від того, стосується ця інформація її особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту. Запит на отримання публічної інформації може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит на отримання публічної інформації подається в довільній формі. Запит на інформацію повинен містити:

 • прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв’язку (якщо такий є);
 • загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);
 • підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

ПОРЯДОК ПОДАННЯ:

Якщо Ви бажаєте подати запит до КНП «ЦПМСД Селидівської міської ради», Ви можете:

 • Надіслати запит на адресу: 85400, м. Селидове, вул. Центральна,108, КНП «ЦПМСД Селидівської міської ради», кабінет №21 (приймальня)
 • Подати запит під час відвідування приймальні директора КНП «ЦПМСД Селидівської міської ради», кабінет №21

РОЗГЛЯД ЗАПИТІВ:

Згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації», відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, термін розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

ПОРЯДОК ОСКАРЖЕННЯ:

Відповідно до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Норми витрат на копіювання, сканування

У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк в межах граничних норм, встановлених постановою КМУ від 13 липня 2011 р. № 740

Набори даних підприємства, що оприлюднюються у формі відкритих даних

Відомості про договори, інформація про які підлягає оприлюдненню, відповідно до ЗУ Про відкритість використання публічних коштів

Відомості про договори — https://spending.gov.ua/new/disposers/37791248/agreements

Відомості про закупівлі — https://prozorro.gov.ua/tender/search/?edrpou=37791248

Вакансії

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ ЛІКАРІВ!

На повну зайнятість ЗАПРОШУЮТЬСЯ

СІМЕЙНІ ЛІКАРІ (лікарі загальної практики сімейної медицини/лікарі-терапевти) у м.Селидове

Ми можемо запропонувати:

 • Офіційне працевлаштування
 • Стабільну та своєчасну заробітну плату у розмірі 15000 грн – 18000 грн
 • Позмінний графік роботи
 • Забезпечимо службовим житлом
 • Підтримка та наставництво на період адаптації
 • Комфортно оснащене робоче місце з сучасним обладнанням

Вимоги:

 • Повна вища освіта за спеціальністю «Лікувальна справа»
 • Диплом державного зразка
 • Впевнений користувач ПК
 • Володіння державною мовою
 • Високі комунікативні здібності
 • Лояльне ставлення до пацієнта, клієнтоорієнтованість

За детальною інформацією звертатися за телефоном: 0997287060 або 0994260364 (контактна особа Наталія Анатоліївна).